image
14 Січня 2021 | 13:30

Луцькі перевізники хочуть 10 гривень за проїзд

У Луцьку превізник маршруту 26 просить підвищити тариф до 10 гривень.

Про це стало відомо під час засідання круглого столу, на якому оговорювали проблеми перевезення пасажирів на міському маршруті 26 та 26а.

Зазначимо, що ініціатором такої зустрічі був депутат Луцькради від ВО "Свобода" Володимир Пшибельський.

Зокрема, перевізник Богдан Кубовий запевняє, що перевозити надалі пасажирів йому збитково. Не вистачає на зарплати водіям, а також говорить, що працює в збиток.

Володимир Пшибельський попросив у підприємця обгрунтувати та надати дані по перевезенню пасажирів, витрати та збитки, однак такої інформації перевізник не надав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Луцької міськради вимагають скасувати підвищені тарифи на газ

Зі слів депутата до нього звертаються мешканці району Вишкова з проблемою, що міська маршрутка 26 часто їздить з порушенням графіку, а в час пік складно виїхати з району в місто.

Слід зазначити, що рік тому перевізник зголосився на цей маршрут, проте на сьогоднішній день він відмовляється від нього.

Присутні на круглому столі депутати пропонували пану Богдану надати пропозиції щодо зміни маршруту, щоб отримувати дохід, однак підприємцю це теж не підходить. Основний меседж перевізника - підвищення тарифу на перевезення пасажирів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луцька міська рада просить уряд не продовжувати локдаун

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити