image
 |  38 19 Листопада 2022 | 14:06

Moneyveo – гроші на карту без зволікань та зайвих умов

Миттєві кредити на карту в режимі онлайн є чудовим способом швидко вирішити наявні життєві проблеми або позбавити себе будь-яких обмежень при здійсненні покупок. Бувають складні ситуації, коли потрібні гроші до зарплати чи на вчорашній день. Користуватися банківським кредитом у класичному розумінні надто складно, а виходом із ситуації є сервіс Moneyveo зі своїми швидкими кредитами.

Миттєвий переказ грошей без зайвих проблем є ключовою перевагою сервісу. Через кілька десятків хвилин після оформлення заявки кредит онлайн буде виплачено на картку, але за умови відсутності обмежень. За першого кредиту додатково можна розраховувати на низьку відсоткову ставку, а постійні клієнти отримують вигідні умови за програмою лояльності.

Плюси кредитів онлайн

Moneyveo не є банківською організацією, відповідно умови для кредитування лояльні та спрощені. У порівнянні з класичним банком виділяють кілька переваг:

• немає необхідності готувати довідку про доходи та інші документи;

• сервіс працює цілодобово і навіть у вихідні;

• видають невеликі суми від 500 гривень;

• оформлення в режимі онлайн без відвідування офісу компанії;

• розгляд заявки триватиме до 10 хвилин;

• менший відсоток відмови у порівнянні з банками.

Отримати кредит може практично кожен громадянин України. Додаткові умови або обмеження від манівео можуть встановлювати до тих, хто не працює або має погану кредитну історію. Також є висока ймовірність отримати відмову, якщо раніше були часті прострочення, а деякі кредити взагалі не повернуто.

Варіанти кредитів

Сервіс Moneyveo пропонує два тарифи кредитування:

1. Smart. Діапазон суми від 500 до 27 000 гривень. Реальна річна ставка від 3,71 до 196868,08% річних, строк до 5 років;

2. Тренд. Реальна річна ставка від 769,65 до 7652,47%. Сума кредиту від 1 100,00 до 38 998,70 грн. Обов'язкова разова комісія від 5% до 30% від чистої суми кредиту. Строк від 2 до 6 місяців.

При використанні промокоду можна розраховувати на додаткові знижки та лояльні умови.

Що потрібне для отримання кредиту?

Бажано пройти реєстрацію та наступну верифікацію, що спрощує надалі отримання кредиту. Також від клієнта потрібна банківська карта, паспорт та ідентифікаційний код, мобільний телефон і дотримання вікових обмежень – від 18 років. На кредити можуть розраховувати навіть пенсіонери або ті, хто тимчасово втратив роботу.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити