image
 |  1276 25 Вересня 2023 | 23:31

На Волині здають в оренду озеро

Земельну ділянку водного фонду, яка розташована за межами населених пунктів Турійської селищної ради Ковельського району, віддають у довгострокову оренду. Цільове призначення об’єкта – для рибогосподарських потреб.

Відповідний аукціон на електронному майданчику для торгів опублікувала Турійська селищна рада Ковельського району, - пишуть Волинські новини.

Як лот виставлено продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки водного фонду площею 9,8 гектара, яка розташована за межами населених пунктів Турійської селищної ради Ковельського району Волинської області.

Кадастровий номер – 0725586500:04:001:0519.

Категорія земель – землі водного фонду. Цільове призначення – для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07). Земельна ділянка перебуває в комунальній власності.

Як вказано, на цій земельній ділянці розміщено озеро Кошляково (Срібниця) площею 5,6 гектара. Воно розташоване орієнтовно за кілометр на південь від селища Турійськ.

Стартова вартість річної орендної плати – 14 149 гривень.

Термін оренди – десять років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Старому місті власники занедбаної будівлі хочуть захопити частину землі

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити