image
 |  27 23 Серпня 2020 | 14:24

Слідом за ПАККО в Луцьку закриється й супермаркет ВоПАК (ФОТО)

Після Дня Незалежності в Луцьку може припинити приймати відвідувачів супермаркет ВоПАК, що знаходиться на Київському майдані, 2.

Як інформує власкор «ВолиньUA», про підготовку до закриття супермаркету яскраво свідчать практично порожні вітрини магазинів, які говорять самі за себе. Фактично в ці вихідні у супермаркеті розпродують залишки товарів, у т.ч. й продуктів харчування. Про це ж свідчать і поскладовані стелажі та візки для товарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не витримав карантину? У Луцьку закривається найстаріший луцький супермаркет «Пакко» (ФОТО)

Того факту, що ВоПАК у звичному вигляді припинятиме функціонування, не приховують і самі працівники супермаркету. Їх, моваляв, попередили, що перший робочий день після Дня Незалежності, 25 серпня, – може виявитися для них останнім робочим днем.

Що буде далі в приміщенні супермаркету – представники адміністракції людям не кажуть. Аналогічно незрозумілою залишшається й подальша доля колективу ВоПАКу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найстаріша гуртівня Луцька має багатомільйонні борги за товар

Про подальший перебіг подій навколо найбільшого на Київському майдані та в цьому мікрорайоні сумермаркету та його колективу «ВолиньUA» інформуватиме.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки волинянка приміряла одяг на ринку, продавець продала її кофтину як секонд-хенд

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити