У Луцьку створять симфонічний оркестр (ВІДЕО)

7 Лютого 2018 Волинь

Лучани хочуть, аби у місті був повноцінний сезон у філармонії, тож просять створили симфонічний оркестр.

Про це 07 лютого 2018 року повідомляє сайт «12 канал».

Відповідну петицію підписали триста двадцять сім містян. Тобто достатньо для того, аби петицію розглянули посадовці.

Луцьк претендує на звання «культурного міста», але люди, які проживають у ньому, не мають можливості слухати професійний симфонічний оркестр, бо його просто не існує. Зрідка до міста навідуються гастролери, і в залах постійні аншлаги. Це означає, що лучанам цікава симфонічна творчість.Художній директор філармонії каже, що є ряд причин, чому створити оркестр проблематично. Головна проблема – немає власної концертної зали.

Проект концертної зали обговорювали декілька разів ще навіть за часів Радянського Союзу. Проте –  досі за його реалізацію не взялись. Тож поки що колективи виступають або у Палаці культури, або ж у костелі. Та навіть якщо проект погодять, для створення симфонічного оркестру треба декілька років, – для пошуку професійних музикантів.

Цьогоріч на одній із комісій депутати поставили питання «про фінансування реконструкції» філармонії. Якщо за нього проголосують, є високою ймовірність і побудувати концертний зал, і організувати симфонічний оркестр. А петиція лучан буде для цього додатковим поштовхом.

Залишити відповідь

Будьте першим!

avatar
  Підписатися  
Сповістити про